Forum Fanów Nicka Cave'a

I was the baddest Johnny in the apple cart


#1 2006-06-14 14:10:08

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Słowem wstępu...

Ponieważ jakiś czas temu (stosunkowo niedawno) dokonałam reaktywacji mojej dawnej wielkiej fascynacji muzyką genialnego Australijczyka, postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie można o Nim i Jego twórczości porozmawiać.
Przedstawię siebie zatem - od jak najlepszej strony, zgodnie z teoriami psychologii Internetu
Krótka notka biograficzna:
Oficjalna nazwa: Magdalena Musielak
Ur.: 26-02-1979
Pełnione funkcje: córka, siostra, fan Nicka Cave'a i Gary'ego Oldmana, webmaster, administrator forum, użytkownik niezliczonych for, edukator (hehe, English teacher), ponadto również kilkukrotny przyjaciel, ortodoksyjny ortograf, członkini nieistniejącego już "Klóbó Debili"
Dokonania: ukończenie liceum ogólnokształcącego oraz kolegium językowego (wcale nie było łatwo), stworzenie strony fanów Oldmana, krótkotrwała przygoda ze studiami filozoficznymi, rzucenie palenia na 6 (słownie: sześć!) miesięcy (raz, ale zawsze to coś), pokonanie kilku własnych demonów
Pasje: rzecz jasna muzyka Cave'a, poza tym - twórczość Gary'ego Oldmana, tworzenie stron www, internetowy świat iluzji lub prawdy (jak kto woli), filozofia

Na tym zakończę autoprezentację (wszystko i tak okaże się później, co niestety rodzi we mnie swego rodzaju obawy) i przejdę do zainaugurowania niniejszego Forum. Witajcie! Zapraszam wszystkich do rejestracji i aktywnego udziału.


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#2 2006-07-04 21:40:34

anik1anik

Sorrow's Child

5079722
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 23

Re: Słowem wstępu...

Ciekawie sie składa,że jesteś z lutego '79, uczysz angielskiego,jesteś siostrą, córka, jesteś po kolegium... dokładnie to samo mogę napisac o sobie! z tą ortografia u mnie różnie bywa... i oczywiście Nick, który fascynuje mnie niezmiennie od wielu lat.
imię:Ania

Offline

 

#3 2006-07-05 03:35:24

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Re: Słowem wstępu...

http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/0005a.gif anik1anik. A to rzeczywiście ciekawe, że tyle podobieństw w naszych biografiach
A tak gwoli uzupełnienia dodam jeszcze, że urodziłam się i mieszkam w Bydgoszczy.


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#4 2006-07-06 01:04:05

Freud

Sunday's Slave

13030
Skąd: Opalenica
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 1
WWW

Re: Słowem wstępu...

Witam wszystkich.

Dziś trafiłem na to forum i uważam że świetnie iż ktoś zajął się tematem N.C. Mam na imię Szymon (rocznik 1974) pseud. Freud i uwielbiam pana Nicholasa. Mam za sobą trzy jego koncerty (każdy niezapomniany), kompletuję dyskografię choć nie jest to łatwe przy cenach jego płyt w naszym pięknym kraju. Gram też w kapeli w której pobrzmiewają echa Nicka C. jeśli ktoś ma ochotę to polecam www.myspace.com/hotelzacisze lub www.hotelzacisze.art.pl
Pozdrawiam wszystkich fanów i ... HANDS UP WHO WANT`S TO DIE!!!

Ostatnio edytowany przez Freud (2006-07-06 01:04:46)


HANDS UP WHO WANT`S TO DIE !!!

Offline

 

#5 2006-07-06 04:08:55

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Re: Słowem wstępu...

http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/0005a.gif Freud. Mam nadzieję, że w kwestii "zajęcia się tematem N. C." mogę liczyć na pomoc użytkowników forum Bo ja tu tylko administruję, sprzątam i amatorsko zachwycam się Nicholasem Edwardem (uwiódł mą duszę, a jakże). A, Freud, podoba mi się to, co tworzycie http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/dbg_ok.gif Aż kupię płytę sobie. A zagracie kiedyś koncert w Bydgoszczy? W Toruniu może?


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#6 2006-07-15 11:21:00

gosiadyki

Sunday's Slave

Zarejestrowany: 2006-07-15
Posty: 7

Re: Słowem wstępu...

cześć! Już od kilku miesięcy czekam na koncert Cave`a, na początku chodziły słuchy, że będzie w Warszawie, potem, że w Zabrzu (dzwoniłam tam ,niemiła pani powiedziała mi ,ze to jest niemożliwe ,bo mają tam jakiś niecierpiący zwłoki remont) ,ucieszyłam się z tego Zabrza ,bo jestem w Katowic ,a po ostatnim koncercie we Wrocławiu czekałam na pociąg do Krakowa(bo tam studiowałam) pod posterunkiem policji na dworcu i jakiś dziwny pan napluł mi za kołnierz..fujjj ,ale zrobiłabym dużo więcej ,tzn pojechałabym gdziekolwiek byleby częściej słuchać na żywo Cave`a, jego koncerty  to niesamowite przeżycie ,polecam!! i czekam na wieści co do aktualnego miejsca koncertu .Pozdrawiam wszystkich fanów!!

Offline

 

#7 2006-07-15 17:29:35

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Re: Słowem wstępu...

Witaj, gosiadyki Jesteś z Katowic, szczęściaro... Mam nadzieję, że tym razem już nie zmienią miejsca koncertu.


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#8 2006-07-16 00:10:43

gosiadyki

Sunday's Slave

Zarejestrowany: 2006-07-15
Posty: 7

Re: Słowem wstępu...

cześć ,pamiętam ,że przed koncertem Cave`a we Wrocławiu ,bilety można było kupić kilka miesięcy wcześniej we wszystkich empikach i sklepach muzycznych w Krakowie,a teraz pytam ,dzwonię ,nikt nic nie wie:( nie wiem o co chodzi? Fajnie ,że stworzyłas tą stronę:) ,ja jestem fanką Cave`a od dziecka ,moja cała rodzina jest zafascynowana jego twórczością ,w domu nieustanie można było słyszeć jego muzykę:) niestety nie widziałam filmu ,który powstał rok temu ,kina w Polsce nie podzielają chyba fascynacji tym co ten człowiek tworzy   pozdrawiam gorąco

Offline

 

#9 2006-07-16 00:48:44

Faith

Sorrow's Child

6127390
Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 21
WWW

Re: Słowem wstępu...

hmm... to ja rowniez sie przedstawie... jestem tutaj chyba najmlodsza [slawetny rocznik 86], aktualnie studiuje anglistyke Tworczoscia Cave'a zainteresowalam sie niedawno, ale bardzo szybko uwiodly mnie jego piosenki . Moim glownym hobby sa filmy [prosze sie nie przerazic] koreanskie [nie zartuje] oraz wszystko co dotyczy Korei południowej ^^

pozdrawiam, Faith


Yay, I'm no longer a Sunday's Slave

Ostatnio edytowany przez Faith (2006-07-16 00:50:23)

Offline

 

#10 2006-07-16 03:14:47

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Re: Słowem wstępu...

Już trzecia osoba związana z anglistyką Faith, a co byś poleciła z kina koreańskiego? Bo nie znam, a bardzo chętnie poznam. Kino wschodnie jest fascynujące, całkiem inna perspektywa.

gosiadyki napisał:

niestety nie widziałam filmu ,który powstał rok temu ,kina w Polsce nie podzielają chyba fascynacji tym co ten człowiek tworzy

Może DVD jest już dostępne? Bo moim zdaniem film jest wart obejrzenia. Mnie bardzo poruszył. Mój kolega, scenarzysta dał mu 4 gwiazdki (mam nadzieję, że miał na myśli 4/5!)


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#11 2006-07-16 20:56:27

Faith

Sorrow's Child

6127390
Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 21
WWW

Re: Słowem wstępu...

reddie napisał:

a co byś poleciła z kina koreańskiego?

z filmow dostepnych w Polsce, jezeli lubisz filmy bardziej filozoficzne to: 'Pusty Dom' i 'Łuk' nakrecone przez bardzo cenionego na swiecie rezysera Kim Ki Duka a z mocniejszego kina thrillery: 'Oldboy' i 'Pani Zemsta'

Offline

 

#12 2006-07-18 19:44:24

anik1anik

Sorrow's Child

5079722
Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 23

Re: Słowem wstępu...

no to się włączę do dyskusji! Oldboy rewelacja!!

Offline

 

#13 2006-07-18 20:16:34

reddie

Administrator

1012600
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 169
WWW

Re: Słowem wstępu...

O, to może niech Faith założy wątek o kinie koreańskim w dziale Strefa Sztuki? Ja bym była za


To write allowed me direct access to my imagination, to inspiration and ultimately to God. I found through the use of language, that I wrote god into existence. Language became the blanket that I threw over the invisible man, that gave him shape and form. Actualising of God through the medium of the love song remains my prime motivation as an artist./Nick's love song lecture

Offline

 

#14 2006-07-19 01:02:30

Faith

Sorrow's Child

6127390
Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 21
WWW

Re: Słowem wstępu...

chetnie jutro cos skrobne

Offline

 

#15 2006-07-19 08:49:30

gosiadyki

Sunday's Slave

Zarejestrowany: 2006-07-15
Posty: 7

Re: Słowem wstępu...

Tą informację dostałam dziś

"uprzejmie informuję, iż wrześniowy koncert Nicka Cave'a nie odbędzie się w
Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. W tym czasie bowiem odbywa się remont
generalny obiektu.

Pozdrawiam

Dagmara Gajek
Dom Muzyki i Tańca
Dział Organizacji Imprez
ul. Gen. de Gaulle'a 17
41-800 Zabrze
tel. (0 32) 271 56 41 wew. 29 "

Nikt nic nie wie o koncercie Cave'a w Warszawie.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak żywienie Chłapowo wczasy jak wygląda płetwal błękitny